BMX Dennenteam Keerbergen

zoekt

een recreantenverantwoordelijke

 

Wij zijn op zoek naar een nieuwe recreantenverantwoordelijke voor onze club. Wil jij jonge rijders kennis laten maken met bmx en onze club, aarzel dan niet om contact op te nemen via kim@dennenteam.be.

Je bent meestal het eerste contact dat ouders en kinderen met de club hebben, dus jouw taak is heel belangrijk. Een eerste indruk kan je niet overdoen !

 Taken:

  • Organisatie van de instapdagen om nieuwe leden te werven

Per seizoen zijn er ongeverer 3 instapdagen:

begin seizoen in maart

ongeveer een maand later

september

De inschrijvingen voor de instapdag lopen via de website van de club en kunnen daar gedownload worden. Je stuurt dan bevestigingen per mail naar de deelnemers. Op de instapdag ben je natuurlijk aanwezig om alles in goede banen te leiden. Je deelt de leenhelmen en de fietsjes uit aan de deelnemers en beantwoordt vragen van de ouders. Na de instapdag stuur je informatie naar de ouders.

 

  •  Aanwezigheid op het parcours

Op woensdagavond trainen beide groepen en er wordt dan ook verwacht dat je op die trainingen aanwezig bent om te zorgen dat alles vlot verloopt.  Ouders kunnen dan ook met hun vragen bij jou terecht.

 

  • Administratie

Je beantwoordt mails die via de website binnenkomen met vragen over de recreanten.

Wil jij onze nieuwe recreantenverantwoordelijke worden?