Benny Schoovaerts: Voorzitter
0476/50.96.94
benny.dennenteam@gmail.com
Benny is verantwoordelijk voor de goede werking van de club en alle externe communicatie (wielerbond, clubs onderling,… ) Bij hem kan je terecht voor alle algemene zaken.

Sander Party: Ondervoorzitter
sander_patry@hotmail.com

Kim Verhoeven: Secretaris
0473/73.39.09
kim@dennenteam.be
Kim is verantwoordelijk voor de administratie van de club. Zij houdt zich ook bezig met de vergunningsaanvragen en  de ledenwerking. Zij coördineert ook de mailings naar de leden. Bij haar kan je terecht met vragen over lidmaatschap (lidgeld, reglement,…) en vergunningen.

Mary-Ann Barrez: Penningmeester
0471/24.29.61
james.michiels@pandora.be
Mary-Ann beheert de financiën. Alle vragen hierover kan je tot haar richten.

Jan Vangoidsenhoven: Vertegenwoordiger in overlegorganen + persverantwoordelijke
0496/95.16.56
jan.vangoidsenhoven@telenet.be
Jan is verantwoordelijk voor alle contacten met de gemeente, deze rol past perfect aan bij zijn zetel in de sportraad van de gemeente Keerbergen.

Petra Bellens: Werkgroepverantwoordelijke

Glenn Van Hoof: Parcoursverantwoordelijke
Glenn coördineert de werken aan en het onderhoud van het parcours.

Johan De Geest: Verantwoordelijke trainingen
johan.de.geest2@telenet.be
Johan houdt zich bezig met alles wat trainingen betreft. Hij coördineert de trainingstijden, trainers en groepen.

Benedicte Arnoldts: Verantwoordelijke recreanten
0498/94.52.59
barnoldts@gmail.com
Benedicte Arnoldts begeleidt de instroom van recreanten.

Nancy Scheers: Verantwoordelijke jaarlijkse verkoopactie plus wedstrijd- en vrijetijdskledij
nancy.scheers@hotmail.com

Fran De Can / Bert Michiels: Webmasters
bert@dennenteam.be